HIPNOZA NA RZUCENIE PALENIA

Hipnoza na rzucenie palenia

rzucenie palenia hipnoza łódź

Hipnoza na rzucenie palenia cieszy się coraz większą popularnością wśród pacjentów. Pozwala rzucić palenie szybko i skutecznie, eliminując przyczynę problemu. W konsekwencji hipnoza na rzucenie palenia jest uznawana za jedną z najbardziej skutecznych metod terapii i powszechnie polecana palaczom, którzy chcą się wyrwać ze szponów nałogu. Hipnoza pozwala wyjść z wielu rodzajów uzależnień, np. z uzależnienia od alkoholu. W naszym gabinecie prowadzimy leczenie alkoholizmu hipnozą. Oferujemy leczenie uzależnienia od nikotyny przy pomocy tradycyjnych technik hipnoterapeutycznych lub innowacyjnej terapii 360 W.H.W, która daje pożądane efekty już po kilku sesjach.

Na czym polega hipnoza na rzucenie palenia?

Hipnoza polega na wprowadzeniu umysłu w stan zwiększonej podatności na sugestię, co wiąże się z obniżeniem myślenia krytycznego. Dzięki temu terapeuta jest w stanie wyeliminować emocje mające destrukcyjny wpływ na życie pacjenta i zmienić nieadaptacyjne przekonania, co przekłada się na jego stosunek do papierosa. Hipnoza niweluje objawy fizycznego i psychicznego uzależnienia od nikotyny. Uzależnienie fizyczne bardzo często ma swoje podłoże w psychice. Z tego powodu hipnoterapeuta wraz z pacjentem muszą nazwać źródło problemu. Tylko prawidłowa identyfikacja pozwala na jego rozwiązanie lub złagodzenie.

W trakcie hipnoterapii terapeuta korzysta również z sugestii posthipnotycznych, których zadaniem jest poprawa nastroju pacjenta oraz wzrost motywacji do walki z problemem. Działamy w oparciu o sprawdzone narzędzia terapeutyczne, zapewniając wysoką skuteczność leczenia bez nieprzyjemnych skutków ubocznych.