NASZ ZESPÓŁ

AKTYWATOR CIEBIE

Nasz umysł składa się z dwóch części: umysłu świadomego i podświadomego, zupełnie różnych, ale pracujących razem. Umysł świadomy jest umysłem twórczym, natomiast umysł podświadomy jest czymś w rodzaju magnetofonu, który nagrywa doświadczenia i odtwarza je. Umysł podświadomy jest milion razy mocniejszy od świadomego i kieruje 95% – 99% czasu. Podświadomy umysł ma swoje programy, nie są one ani dobre ani złe. Jest jak odtwarzacz.. To one są źródłem problemów, z którymi większość z nas się zmaga. Mogą one ograniczać nasze zdolności, moce i często są nie uświadomione.

Czy chcesz pozbyć się destrukcyjnych programów, które nie pozwalają Ci w pełni cieszyć się życiem i osiągnąć sukces? Pomogę Ci odnaleźć przyczynę Twoich problemów. Zamienię stary, niszczący Cię program na najbardziej optymalny. Czego pragniesz? Jakie są twoje marzenia? Dlaczego wciąż masz niepowodzenia? Jakie masz dominujące myśli?

Uświadom sobie, że te rzeczy mogą być z przeszłości, a ty odczuwasz je jakby działy się teraz. To może być twój wewnętrzny destrukcyjny program- wirus. Przy użyciu hipnozy pomogę zamienić niszczący Cię program na najbardziej optymalny. Hipnoza jest odmiennym stanem świadomości, wtedy człowiek jest odprężony, jakby między stanem jawy a snem, w którym istnieje inne podejście do świata i siebie. W tym odmiennym stanie łatwiej i szybciej uczymy się np. zmieniać nawyki min.: jedzeniowe, oddechowe. Szczególnie warto odnotować pozytywne zmiany podejścia do alkoholu, narkotyków czy hazardu. np. zmieniam w trakcie transu smak ulubionych słodyczy na smak i zapach czegoś co powoduje w Tobie odruchy wymiotne, znacznie ułatwia to proces odchudzania.

ZESPÓŁ

PAWEŁ-I-MARYSIA

Paweł Dzięgielewski

Twórca programów sensorycznych

trener zwierząt współtwórca gier edukacyjno-psychologicznych i zabawek terapeutycznych

Magdalena Dorau

Magdalena Dorau

Psycholog, hipnoterapeuta

Psycholog, hipnoterapeuta, malarka, także projektant odzieży. Absolwentka Międzyregionalnej Akademii Zarządzania Personelem oraz Wyższej Szkoły Projektowania i Reklamy w Łodzi. Od wielu lat zajmuje się hipnozą korzystając z dorobku hipnozy klinicznej i psychoterapii ericksonowskiej.