BALONEM DO NIEBA

Balonem do Nieba

Balonem do niebaAby znaleźć rozwiązanie, najpierw trzeba się unieść ponad swój problem i spojrzeć na niego z dystansu. Nazwa projektu „Balonem do nieba” jest alegorią wyjścia ze stanu wieloletniego, permanentnego lęku, w którym przebywanie wytworzyło destrukcyjne przekonanie, że nie ma już z niego wyjścia. Przez wzniesienie się ponad swoje problemy nabierzesz dystansu. Pozwala to na rozłożenie na elementy źle działających w nas systemów, aby z pomocą terapeuty poukładać je na nowo, w zdrowy sposób. Szkodliwe mechanizmy zostaną wyrzucone z Twojej głowy niczym balasty z kosza balonu, abyś poczuł się lekko, gotowy na nowe, wspaniałe życie, wolne od destrukcyjnych myśli, uczuć i przekonań.

Spotkaj się z nami!

Grupą docelową dla naszych warsztatów są osoby zmagające się z nałogami i powracającymi, destrukcyjnymi przyzwyczajeniami, w tym na przykład osoby z nadwagą, które mają trudność z utrzymaniem zdrowej diety, a także osoby uzależnione zarówno od substancji jak i określonych czynności. W grupie warsztatowej znajdą się osoby z różnego rodzaju problemami. Każdy uczestnik otrzyma odpowiednią, fachową pomoc oraz wsparcie swojej grupy. Gdy zbieramy się razem, rośniemy w siłę!

Pozbądź się balastu!

Celem warsztatów jest pozbycie się przez Ciebie różnego rodzaju kompleksów, lęków i uzależnień, a także wszelkich ograniczeń, które stoją na drodze do poczucia stabilności, komfortu emocjonalnego oraz poczucia harmonii między dorosłym, a wewnętrznym dzieckiem.

Proces ten odbywać się będzie na dwóch płaszczyznach:

  • W pierwszej fazie, przy współpracy z terapeutą odkryjesz źródło i istotę swojego problemu czy lęku. Z chwilą, gdy ujawniony problem czy lęk zostaje oswojony, reakcja lękowa zmniejsza się i przestaje działać na Ciebie destrukcyjnie, przez co jest możliwe całkowite jej wyeliminowanie podczas sesji warsztatowej z użyciem autorskiej terapii 360 W.H.W.
  • Drugą fazą eliminacji jest podnoszenie samooceny i wzbudzenie miłości do samych siebie. Mając dobrą relację z własnym „ja”, potrafimy znaleźć rozwiązanie różnych trudnych sytuacji, z którymi się zderzamy.

Warsztaty grupowe „Balonem do nieba” dodatkowo umożliwiają więc uzyskanie równowagi pomiędzy ukształtowaną dotąd osobowością, a wewnętrznym dzieckiem. Wydarzenia, które spotykają nas w okresie dziecięcym mają często negatywny wpływ na mechanizmy kierujące osobą dorosłą. Terapia ma służyć zażegnaniu trudności pochodzących z przeszłości i zaopiekowaniu się dziecięcą częścią Twojej osobowości, która kiedyś być może nie uzyskała wystarczająco dużo uwagi. Przez uzyskanie takiej równowagi będziesz mógł pokochać siebie i to, kim obecnie jesteś, aby odczuć radość z życia również w przyszłości!

Z nami jesteś bezpieczny!

Wszystkie informacje jakich nam udzielasz pozostają wyłącznie do użytku terapii. Szanujemy Twoją prywatność oraz zależy nam na Twoim bezpieczeństwie. Zobowiązujemy się nie udostępniać żadnych informacji o uczestnikach terapii osobom trzecim.

Jak się zapisać?

Zapisy przyjmujemy telefonicznie lub mailowo. Zadzwoń lub napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej. W razie wszelkich pytań albo wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jesteśmy tu dla Ciebie!

e-mail: dorauhipnoza@gmail.com

tel. 531282559

Ilość miejsc w sali warsztatowej jest ograniczona. Na szczęście nasze spotkania będą odbywać się cyklicznie. Wypatruj nowych terminów !

Koszt warsztatów jednodniowych: 650 zł/os. – Cena promocyjna

Dane do przelewu: Magdalena Dorau, Alior Bank
98 2490 0005 0000 4000 9855 0568

Wpłata na konto bankowe najpóźniej dzień przed rozpoczęciem warsztatów. Brak wpłaty uniemożliwia uczestnictwo w zajęciach.

Już niedługo startujemy z kilkudniowymi warsztatami wyjazdowymi. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony, aby nie przegapić aktualnych informacji.