JEŚLI CHCESZ OSIĄGNĄĆ IDEALNĄ WAGĘ A WSZYSTKIE DOTYCHCZASOWE METODY ZAWIODŁY, ROZWIĄŻEMY TWÓJ PROBLEM SZYBKO,
SKUTECZNIE I BEZ EFEKTU JOJO

kODOWANIE ZAPACHEM IDEALNA WAGA OBRAZ

 

Pewnie nie raz zastanawiałeś się, dlaczego jedni ludzie osiągają wymarzoną wagę, a inni doświadczają głównie porażek i rozczarowań, co jeszcze bardziej ich zniechęca i odsuwa od celu.

Odpowiedź na to pytanie przynoszą najnowsze odkrycia naukowców zajmujących się neurobiologią i funkcjonowaniem mózgu.

Ludzie, którym nie udaje się realizowanie marzeń i celów, wykorzystują jedynie swoją świadomą część umysłu, która stanowi zaledwie 5-10% całego mózgu. Jest to stanowczo za mało, aby utrzymać motywację, koncentrację i zapał na okres potrzebny do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Ludzie, którzy z łatwością realizują swoje cele oprócz świadomości zaprzęgają do pomocy całą swoją podświadomość, która stanowi aż 90% naszego umysłu i jest głównym źródłem kreatywności i intuicji. Dzięki umiejętności aktywacji swojej podświadomości, mają 10 razy większe szanse na osiągnięcie wyznaczonych celów.

Moja autorska metoda KODOWANIE ZAPACHEM powstała podczas wieloletniej pracy z chorymi na anoreksję, gdzie liczy się precyzyjne zaprogramowanie wagi. W anoreksji wagę programuję bardzo precyzjnie, ponieważ każde 100 gram więcej może zakończyć się próbą samobójczą. W związku z tym w otyłości zaprogramowanie wagi co do kilograma jest już łatwym zadaniem. Pomagając osobom dotkniętym anoreksją doskonaliłam tę metodę, którą teraz można stosować w niedowadze jak i nadwadze.

KODOWANIE ZAPACHEM aktywizuje obszar świadomy i podświadomy umysłu, dzięki czemu skutecznie i niemal automatycznie prowadzi do uzyskania stałej i idealnej wagi. Metoda ta łączy hipnozę z warunkowaniem klasycznym, które jest formą uczenia się i zmieniania nawyków.

Przykładowo, jeśli u pacjenta w trakcie hipnozy wywołamy skojarzenie słodyczy z czymś dla niego obrzydliwym i użyjemy w tym czasie bodźca zapachowego, to po kilku powtórzeniach ten bodziec zapachowy wywoła u pacjenta niechęć do słodyczy.

Dzięki tym narzędziom nie będziecie już sabotować własnych celów, ponieważ Wasze przekonania będą zgodne z Waszymi celami.

 

WARSZTATY GRUPOWE – “KODOWANIE ZAPACHEM – IDEALNA WAGA”

8 GODZIN ZAJĘĆ, DZIĘKI KTÓRYM URUCHOMISZ NIEWYKORZYSTANE MOŻLIWOŚCI SWOJEGO MÓZGU I
OSIĄGNIESZ WYMARZONY CEL

Najbliższe warsztaty:

17.02.2018 r.

Łódź 

ul. Piotrkowska 276/b lok.2

godz.: 9:00 – 17:00

Prowadząca – Magdalena Dorau – psycholog, hipnoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem, twórca metody “Kodowanie zapachem”

W programie:

  • prywatna sesja niezbędna do spersonalizowania potrzebnych narzędzi
  • trans hipnotyczny, podczas którego wprowadzimy wybraną przez Ciebie wagę ciała
  • sugestie posthipnotyczne , które wywołają na żądanie uczucie sytości
  • nagranie utrwalające Twoje postanowienie
  • perfumy kodowane, które poprzez skojarzenie wywołają niechęć do starych i niekorzystnych nawyków

Dla pierwszych dziesięciu osób rabat 10%. Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. W cenie są wszystkie założenia programu oraz niezbędne narzędzia do osiągnięcia celu.
Każdy z uczestników otrzyma – spersonalizowane materiały do ćwiczenia w domu

W czasie trwania warsztatów zapewniamy:

  • kawę, herbatę, ciasteczko
  • przerwę na posiłek
  • materiały dla uczestników

Informacje i zgłoszenia:

tel.: 506-594-929

e-mail: dorauhipnoza@gmail.com